«Драйвові вихідні: Кам’янець-Подільський + Чернівці» 26.03.2021-29.03.2021 Виїзд із Полтави, із Києва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Запрошуємо відвідати неймовірні пам’ятки історії, культури та природи Буковини й Поділля! Замовляйте місця просто зараз! Чекаємо на Вас за адресою: м.Полтава, вул. Соборності (Жовтнева).29/15, 3-й поверх, офіс 301. Або телефонуйте: 095-509-40-50, 096-232-60-76, (0532) 65-45-10

Дата 26.03.2021 - 29.03.2021
К-ть ночей 1
Вартість 1750 грн.
Виїзд із Полтави та Києва

Не пропустіть чудовий дводенний тур до Кам’янця-Подільського, Хотину та Чернівців. Ви побачите “Квітку на камені”, одну з найбільш неприступних фортець Східної Європи та “Маленький Париж”.

Виїзд із Полтави! Виїзд із Києва! 

26.03.2021-29.03.2021 

2 активних дні

Вартість: 1750 грн.

У вартість входить:

 • проживання в готелі (1 ніч);
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • харчування (1 сніданок);
 • екскурсійне обслуговування згідно з програмою туру;
 • супровід керівника групи;
 • страховка транспортна;
 • страховка медична.

У вартість не входить:

 • обіди, вечері;
 • вхідні квитки;
 • особисті витрати.

Програма туру:

     День 1: 26.03.2021 (п’ятниця):

     18:00 – виїзд із Полтави комфортабельним туристичним автобусом.

     23:00 (орієнтовно) – виїзд із Києва.

     День 2: 27.03.2021 (субота):

    Сьогодні перед Вами відкриє свої таємниці місто, яке по праву посіло третє місце в Україні після Києва і Львова по кількості архітектурних пам’яток. Кам’янець-Подільський – фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток.

Результат пошуку зображень за запитом кам'янець подільський місто весна Результат пошуку зображень за запитом кам'янець подільський костьол св. апостолів Петра і Павла Результат пошуку зображень за запитом кам'янець подільський костьол св. апостолів Петра і Павла

     Ви відвідаєте знамениту середньовічну фортецю – одне з 7 чудес України, міську Ратушу, відомий фресками Джованні Сампіні кафедральний костьол св. апостолів Петра і Павла, де на турецькому мінареті возвеличується золота скульптура Богородиці та знаходиться мусульманській проповідницький амвон. Тут ви побачите знаменитий надмогильний пам’ятник Лаурі Пшездецькій, виконаний з білого мармуру скульптором Петербурзької академії мистецтв Віктором Бродським.

     Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність і унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі.

     До творення неповторного архітектурного обличчя міста у різні періоди історії доклали майстерності своїх рук архітектори й скульптори з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини та ін.

Результат пошуку зображень за запитом кам'янець подільський памятник туристу Результат пошуку зображень за запитом кам'янець подільський місто Результат пошуку зображень за запитом кам'янець подільський місто

      Сьогодні чимало туристів висловлюють захоплення вдалим поєднанням потужних оборонних мурів міста, Старого замку (XII–XVIII ст.) та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Не менш привабливий для любителів фортифікації і комплекс укріплень Нового замку, збудований у XVII ст., що є єдиним збереженим зразком такого типу споруд нідерландської школи.

     Кам’янець-Подільська фортеця внесена до Списку пам’ятників світової спадщини ЮНЕСКО. Минув вже той час, коли стіни фортеці були неприступними та закритими. Зараз вона відкрита для усіх охочих і радо зустрічає дорогих для неї гостей.

       Неабиякий інтерес викликає і унікальний Замковий міст, що сполучає Старе місто із Замковим комплексом.

Результат пошуку зображень за запитом кам'янець подільський фортеця весна Результат пошуку зображень за запитом кам'янець подільський фортеця внутри Результат пошуку зображень за запитом кам'янець подільський фортеця внутри

    Вас не залишать байдужими вимощені бруківкою вулички Старого міста, неймовірної краси пейзажі, унікальний каньйон та загальна атмосфера затишного середньовічного міста. Вільний час.

      Нас зустрічає улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра.

       40-метрові стіни фортеці зберегли для нас безліч історій великих битв, перемог і поразок. Розташований на важливих транспортних магістралях, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка. Під час визвольної війни українського народу проти польської шляхти у Хотин двічі вступали війська Богдана Хмельницького.

Результат пошуку зображень за запитом хотинська фортеця Результат пошуку зображень за запитом хотин фортеця Результат пошуку зображень за запитом хотин фортеця

       Також, фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут. Вільний час.

        Переїзд у Чернівці, поселення (номери зі зручностями) і відпочинок.

       День 3: 28.03.2021 (неділя):

      Сніданок, звільнення номерів.

     Чернівці по праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.

      Сьогодні наш день почнеться з головної визначної пам’ятки і перлини світового рівня, гордості міста – архітектурного ансамблю Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО.

Результат пошуку зображень за запитом резиденция митрополитов буковины и далмации черновцы Результат пошуку зображень за запитом университет черновцы

      Надзвичайної краси архітектурний ансамбль із трьох корпусів, розташованих буквою “П”, та церкви Трьох Святителів, побудований в оригінальному стилі, весь в орнаментах і архітектурних оздобах (чого варта тільки глазурована черепиця, викладена візерунками) – будівля вражає з першого погляду. Саме сюди линуть усі туристи, гості міста, аби хоч глянути на цю дивовижу, зробити собі світлини на її фоні. Багато чого цікавого можна побачити і довідатися й усередині будівлі.

       Резиденція митрополитів Буковини і Далмації — визначний архітектурний шедевр Західної України. А також, резиденція – дух Буковини, симбіоз стилів і культур різних  народів, які населяли цей край. Можна проводити паралелі з середньовічними фортецями чи палацом Алькасаром в іспанській Гранаді, відшукувати елементи візантійської чи романської архітектури, знаходити традиційні буковинські орнаменти в оздобі дахів, прикрашених кольоровою черепицею, чи дивуватись стелям парадних залів, що так схожі на гуцульські різьблені шкатулки, та разом усі ці елементи творять всеперемагаючий акорд краси й гармонії.

Результат пошуку зображень за запитом резиденция митрополитов буковины и далмации черновцы Результат пошуку зображень за запитом университет черновцы залі Результат пошуку зображень за запитом университет черновцы залі

       Автор цього вишуканого шедевру, який і сьогодні визначає  архітектурний образ Чернівців, чеський архітектор і меценат Йозеф Главка (1831-1908). Прибувши до Чернівців він створив один із визначних витворів європейського мистецтва другої половини XIX ст. За його проектами   збудовано близько 150 споруд у ряді країн Європи,  проте лише Резиденція митрополитів Буковини і Далмації  визнана  пам’яткою всесвітнього значення. Вільний час.

      Чернівці (оглядова екскурсія) – одне з наймальовничіших міст України. Його планування при значних перепадах у рельєфі місцевості створює розмаїття пейзажів, що розкриваються у своїй безперервній мінливості і неповторності.

Результат пошуку зображень за запитом місто чернівці Результат пошуку зображень за запитом п'яна церква чернівці Результат пошуку зображень за запитом дім корабель чернівці

      Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).

     Головне в Чернівцях – це неймовірної краси площі! Першою під час екскурсії буде Турецька площа, яка розповість вам історію виникнення міста. Також на вас чекає зустріч зі старою площею Святого Хреста, площею Філармонії, поштовим управлінням, Центральною площею (архітектурний ансамбль, ратуша, художній музей), вулицею О. Кобилянської (головна вулиця міста, в минулому вулиця Панська), палацом юстиції, Театральною площею (театр, єврейський народний дім, палац торгівлі та ремесел, будинок румунської культури), вулицею Університетською.

Результат пошуку зображень за запитом черновцы город театр весна Результат пошуку зображень за запитом палац юстицій чернівці

        Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя! Вільний час.

      День 4: 29.03.2021 (понеділок):

     09:00 (орієнтовно) з відмінним настроєм повертаємося до Полтави. 

    Список необхідних речей в турі:

 • Подушка, плед (для комфорту в автобусі);
 • Перекус, вода;
 • Парасолька або дощовик (на випадок зміни погодних умов).

Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні!