Літо в ЗАКАРПАТТІ / 4 активних дні/ 21.06 — 26.06.2023

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
[ssba-buttons]

    Найвища цінність для людини — життя здорове й повноцінне! Ми пропонуємо Вам поєднати відпочинок та оздоровлення. Відпочиваючи на лоні чудової закарпатської природи, оздоровлюючись у термальних басейнах, смакуючи колоритні закарпатські страви, Ви сповнитеся сил і позитивних емоцій. Виїзд із Полтави 21.06.2023 4 активних дні вартість туру 5 300 грн День 1:  17.00 виїзд із […]

Дата 21.06.2023 - 26.06.2023
К-ть ночей 3
Вартість 5300 грн.
Виїзд із Полтавы

    Найвища цінність для людини — життя здорове й повноцінне!

Ми пропонуємо Вам поєднати відпочинок та оздоровлення.

Відпочиваючи на лоні чудової закарпатської природи,

оздоровлюючись у термальних басейнах, смакуючи колоритні

закарпатські страви, Ви сповнитеся сил і позитивних емоцій.

Виїзд із Полтави 21.06.2023

4 активних дні

вартість туру 5 300 грн

День 1: 

17.00 виїзд із Полтави комфортабельним туристичним автобусом.

День 2:

      Карпати! Чудова земля. Великі гори, гірські річки і потічки, гостинні люди – це все про наші Карпати. 
А за горами – благословенний дивний  край – сонячне Закарпаття!!!!

Почнемо наш день із знайомства з прекрасним затишним європейським містом – Мукачево. Це душа Закарпаття. Оточене величними горами, одне з наймальовничіших міст України, яке славиться своєю унікальною історією. Тут зібрався  вражаючий ряд унікальних пам’ятників епохи ренесансу, готики і бароко. Це місто еклектики стилів, купажів ароматних вин і затишних вуличок, надзвичайної аури і потужної енергетики.

   

Прогулянка містом.

     Щоб ближче познайомитися з історією міста, відвідаємо замок Паланок. Адже саме довкола оповитої легендами замкової гори з’явилося Мукачево.

   

Вирушаємо на Берегівщину.

    Оздоровчий комплекс «Жайворонок» – це найкраще місце для відпочинку в усі пори року. Це – оздоровча сила термальних джерел, мальовничий край. Властивості води в джерелі —  чудотворні. Зміцнення імунітету і повне відновлення організму вам забезпечені! В основному басейні температура води 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. Обладнано джакузі, де температура води становить 42-45 градусів.

   

   Наш чудовий відпочинок пропонуємо продовжити в гостях у неймовірної родини  виноробів Параски. Запрошуємо на дегустацію вина, яка супроводжується колоритною розповіддю, що створює незабутню приємну атмосферу. Дегустація проходить в печері, вирубаній у 1920-х роках полоненими італійськими солдатами. Довжина печери становить приблизно 17 метрів, тут підтримується постійна температура +12.. + 13 градусів. На пробу пропонують шість — сім вин. Усі бажаючі зможуть купити вина, які сподобалися, як на подарунок, так і собі додому.

 

   Рухаємося на поселення в готель.

Вечеря. Відпочинок.

День 3:

Сніданок.

Гірські пейзажі спонукають до гарного відпочинку. Відвідаємо один із популярних гірськолижних курортів у с.Пилипець.

Пилипець — одне з найкращих місць для відпочинку у Закарпатті!

Сучасний гірськолижний курорт, водоспад, неймовірні пейзажі, цікаві фестивалі — це все лише маленька частинка відпочинку у Пилипці.

Це гуцульське село з привітними і гостинними людьми, а також місце сили, здоров’я та енергії для багатьох його відвідувачів!

Пилипець розташований на висоті 700 метрів над рівнем моря в оточенні хвойних лісів і мальовничих гір. Відразу на околиці села знаходиться підніжжя гори Гимба (1 491м) на якому облаштований одноіменний гірськолижний курорт “Пилипець”.

Побуваємо біля неймовірно красивого водоспаду Шипіт, який утворився на місці виходу стійких пісковиків .  Особливо багатоводний водоспад навесні, коли на схилах Гемби тануть сніги.

На відстані 1,1 км від Шипота розташований менш відомий водоспад Верхній Шипіт.

Серед мальовничих гірських пейзажів дихається легко і спокійно! А для закріплення хорошого настрою і самопочуття пропонуємо «поваритися» у справжніх карпатських чанах!.

Вечеря. Відпочинок.

День 4:

Сніданок

Прямуємо до обласного центру Закарпатської області – Ужгорода.

Ужгород – це багатогранна мультикультура, старовинна архітектура, ароматна кава і надзвичайно цікава історія. Це місто натхнення, любові, радості, щирості. Ужгород – неповторний. Це місто відкриттів для кожного: у цьому його родзинка!

   

          У вільний час можна відвідати Ужгородський замок, який перенесе нас у XVII  століття, в часи володарювання графа Другета.

Цікаві легенди про замок і його володарів, про історію Ужгорода, ми почуємо під час невеликої прогулянки містом у супроводі прекрасного екскурсовода.

Можна багато говорити про Ужгород, але найкраще, без сумніву, самому побачити його туристичні принади. Вільний час.

На завершення дня пропонуємо відвідати термальні басейни в комплексі «Золота гора».

         

       Гарячі джерела в околиці Ужгорода – на ранчо “Золота гора”, це сучасний, комфортний комплекс басейнів. Термальний курорт «Золота гора» своїм гостям пропонує 5 термальних басейнів:

Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°)

маленький відкритий термальний басейн (t +39°)

відкритий дитячий термальний басейн

великий критий термальний басейн ( t° + 26°) джакузі (t° + 34°)

За своїм унікальним хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

Повернення в готель.

Вечеря. Відпочинок.

День 5:

                    Сніданок. Звільнення номерів.

            У гірській долині між полонинами «Стримба», «Дарвайка», «Барвінок», «Красна» і «Ружа», за 26 км від районного центру є село Колочава —  село 10 музеїв, що розташоване на території «Національного природного парку «Синевір».

             Музей  «Колочавська вузькоколійка» присвячений закарпатській вузькоколійці, відтворює процес транспортування, показує життя залізничників.

            Музей «Колочавський бокораш» — наймолодший музей в Колочаві розповідає про вимерлу професію бокорашів.  Тут показана технологія лісокористування та його сплаву карпатськими річками.

           Музей — скансен «Старе село» —  перший сільський музей архітектури та побуту на  Закарпатті знайомить відвідувачів з побутом та життям жителів Колочави.

«Лінія Арпада» — це музей присвячений Другій світові війні. Він знаходиться у частині відреставрованих оборонних споруд, що знаходяться вздовж річки Теребля.

          Музей «Бункер Штаєра» розповідає про діяльність місцевих повстанців, що вели антирадянську боротьбу і були частиною українського визвольного руху.

Через Колочаву проходять популярні гірські туристичні маршрути. Поряд з селом розташовані хребти: Красна,  Квасний Верх. Гори навколо Колочави багаті на  чорниці.

                  Через Синевирський (Міжгірський) перевал наш автобус прямує до найкрасивішого озера гір – Синевир.

На території Закарпаття знаходиться  32 озера, але найпривабливішим і найчарівнішим вважається Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України… Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря. Воно справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитівок Українських Карпат.

 Вільний час.

На завершення подорожі завітаємо до унікального місця – Реабілітаційного центру бурих ведмедів. Побудували реабілітаційний центр для бурих ведмедів саме в Національному природному парку «Синевир» не випадково, адже ця територія за ландшафтними та кліматичними умовами відповідає природному середовищу їх існування.

Вільний час.

Виїзд у Полтаву.

День  6 :

Прибуття в Полтаву орієнтовно 10.00