Літо в ЗАКАРПАТТІ / 11..07.2023 — 17.07.2023, 08.08.2023 — 14.08.2023

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4,40 из 5)
Загрузка...
[ssba-buttons]

Літо – чудова пора для відпустки! Поєднання неймовірної  природи, свіжого повітря,

оздоровчих водних процедур і… чудова компанія – це запорука гарного відпочинку,

такого потрібного нам у цей непростий час!

Тож не вагайтесь – обирайте подорож до сонячного Закарпаття!!!

Дата 11.07.2023 - 17.07.2023
К-ть ночей 4
Вартість 6100 грн.
Виїзд із Полтавы

Літо – чудова пора для відпустки! Поєднання неймовірної  природи, свіжого повітря,

оздоровчих водних процедур і… чудова компанія – це запорука гарного відпочинку,

такого потрібного нам у цей непростий час!

Тож не вагайтесь – обирайте подорож до сонячного Закарпаття!!!

5 активних днів!!!

11.07 – 17.07.2023

08.08 – 14.08.2023

Вартість туру 6 100 грн.

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1: 17.00 – виїзд з Полтави

День 2:

Краса гір заворожує і налаштовує на  приємний відпочинок. Почнемо знайомство з Закарпаттям з неймовірно цікавого, майже казкового місця –колишньої резиденції та мисливського будинка графів Шенборнів . Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках.

Коло палацу розбитий чудовий сад- дендрарій  із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), рожевий бук. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви.

Існує легенда (не підтверджена фактами), що палац має 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (як у році тижнів) та 12 входів (як у році місяців).

Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.

Тут свого часу знімалися відомі фільми «Снігова королева» та «17 миттєвостей весни». Вільний час.

Після тривалої дороги саме час побалувати себе лагідним водами термальних басейнів «Косино».

 

Варто сказати, що термальні басейни відпочинково-рекреаційного комплексу «Косино» наділені цілющими властивостями підземних вод. Унікальність термальних родовищ було виявлено ще 1988 року, що стало переломним моментом краю. Невдовзі тут з’явились перші «басейни – близнюки», що повторювали стиль водоймищ міста Егер (Угорщина).

Басейни в Косино наповнюють організм цілим спектром мікроелементів: залізом, кальцієм, калієм, натрієм, селеном, хромом, міддю, магнієм, що, в свою чергу, також добре впливає на лікування захворювань серцево-судинної та периферичної нервової систем тощо. Тут ви будете приємно вражені широким спектром послуг та оздоровчих локацій, обійти які одним разом вдається далеко не кожному. Навколо всіх басейнів викладені гарні та зручні доріжки, а неподалік від них ви знайдете шезлонги та гойдалки.

Добре відпочивши і накупавшись, рухаємося далі. На нашому маршруті є надцікавий об’єкт — бункер у селі Верхня Грабівниця — одна з найкраще збережених пам’яток Другої світової війни на так званій «Лінії Арпада». Назва оборонної лінії походить від імені вождя угрів Арпада, завдяки завоюванням якого виникла угорська держава.

У радянський час бункер числився об’єктом цивільної оборони для так званих недоторканих запасів (НЗ), які використовуються у критичних ситуаціях. Сучасні дослідження стін доводять, що частина тунелів у той час була замурована. Вільний час.

Їдемо на поселення.

Вечеря. Відпочинок.

День 3:

Сніданок.

У гірській долині між полонинами «Стримба», «Дарвайка», «Барвінок», «Красна» і «Ружа», за 26 км від районного центру є село Колочава —  село 10 музеїв, що розташоване на території Національного природного парку «Синевір».

Музей «Колочавська вузькоколійка» присвячений закарпатській вузькоколійці, відтворює процес транспортування, показує життя залізничників.

Музей «Колочавський бокораш» — наймолодший музей в Колочаві розповідає про вимерлу професію бокорашів Тут показана технологія лісокористування та його сплаву карпатськими річками.

Музей-скансен «Старе селр» — перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті знайомить відвідувачів з побутом та життям жителів Колочави.

Музей «Бункер Штаєра» розповідає про діяльність місцевих повстанців, що вели антирадянську боротьбу і були частиною українського визвольного руху.

Через Синевирський (Міжгірський) перевал наш автобус прямує до найкрасивішого озера гір – Синевир.

 

На території Закарпаття знаходиться  32 озера, але найпривабливішим і найчарівнішим вважається Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України… Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря. Воно справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитівок Українських Карпат. Вільний час.

 

На завершення подорожі завітаємо до унікального місця – Реабілітаційного центру бурих ведмедів. Побудували реабілітаційний центр для бурих ведмедів саме в Національному природному парку «Синевир» не випадково, адже ця територія за ландшафтними та кліматичними умовами відповідає природному середовищу їх існування. Вільний час.

Повернення в готель. Вечеря. Відпочинок.

День 4:

Сніданок.

Сьогодні наш день присвятимо знайомству з прекрасним затишним європейським містом – Мукачево. Одне з наймальовничіших міст України, яке славиться своєю унікальною історією. Тут вражаючий ряд унікальних пам’ятників епохи ренесансу, готики і бароко. Це місто поєднання стилів, ароматних вин і затишних вуличок. Прогулянка містом.

 

Відвідаємо замок Паланок, щоб ближче познайомитися з історією міста,  Адже саме довкола оповитої легендами замкової гори з’явилося Мукачево.

 

Вирушаємо на Берегівщину.

Оздоровчий комплекс «Жайворонок» – це найкраще місце для відпочинку в усі пори року. Це – оздоровча сила термальних джерел, мальовничий край. Властивості води в джерелі —  чудотворні. Зміцнення імунітету і повне відновлення організму вам забезпечені! В основному басейні температура води 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. Обладнано джакузі, де температура води становить 42-45 градусів.

 

Наш чудовий відпочинок пропонуємо продовжити в гостях у неймовірної родини  виноробів Параски. Запрошуємо на дегустацію вина, яка супроводжується колоритною розповіддю, що створює незабутню приємну атмосферу.

 

Дегустація проходить в печері, вирубаній у 1920-х роках полоненими італійськими солдатами. Довжина печери становить приблизно 17 метрів, тут підтримується постійна температура +12.. + 13 градусів. На пробу пропонують шість — сім вин. Усі бажаючі зможуть купити вина, які сподобалися, як на подарунок, так і собі додому.

Повернення в готель.

Вечеря. Відпочинок.

День 5:

Сніданок.

Вирушаємо до одного з найкращих місць для відпочинку у Закарпатті – с.Пилипець.

Сучасний гірськолижний курорт, водоспад, неймовірні пейзажі, цікаві фестивалі — це все лише маленька частинка відпочинку у Пилипці.

Це гуцульське село з привітними і гостинними людьми, а також місце сили, здоров’я та енергії для багатьох його відвідувачів!

Пилипець розташований на висоті 700 метрів над рівнем моря в оточенні хвойних лісів і мальовничих гір. Відразу на околиці села знаходиться підніжжя гори Гимба (1 491м) на якому облаштований одноіменний гірськолижний курорт “Пилипець”.

Водоспад Шипіт утворився на місці виходу стійких пісковиків. Особливо багатоводний водоспад навесні, коли на схилах Гемби тануть сніги.

На відстані 1,1 км від Шипота розташований менш відомий водоспад Верхній Шипіт.

 

Прекрасна природа активний відпочинок і … справжні карпатські чани!

Оздоровчі процедури в чанах додадуть Вам сил і бадьорості!

Повернення в готель. Вечеря. Відпочинок.

День 6:

Сніданок. Звільнення номерів.

Прямуємо до обласного центру Закарпатської області – Ужгорода.

Багатогранна мультикультура, старовинна архітектура, ароматна кава і надзвичайно цікава історія. Це місто натхнення, любові, радості, щирості. Ужгород – неповторний. Це місто відкриттів для кожного: у цьому його родзинка!

   

У вільний час можна відвідати Ужгородський замок, який перенесе нас у XVII  століття, в часи володарювання графа Другета.

Цікаві легенди про замок і його володарів, про історію Ужгорода, ми почуємо під час невеликої прогулянки містом у супроводі прекрасного екскурсовода.

Можна багато говорити про Ужгород, але найкраще, без сумніву, самому побачити його туристичні принади. Вільний час.

На завершення дня пропонуємо відвідати термальні басейни в комплексі «Золота гора».

Гарячі джерела в околиці Ужгорода – на ранчо “Золота гора”, це сучасний, комфортний комплекс басейнів. Термальний курорт «Золота гора» своїм гостям пропонує 5 термальних басейнів:

Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°)

маленький відкритий термальний басейн (t +39°)

відкритий дитячий термальний басейн

великий критий термальний басейн ( t° + 26°) джакузі (t° + 34°)

За своїм унікальним хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

Відпочилі, сповнені сил, вирушаємо додому.

День 7: Повернення в Полтаву.