«Паломницько-екскурсійний тур до Почаєва на Вербну неділю» 23.04.2021-26.04.2021 Виїзд із Полтави, із Києва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Іноді душа вимагає не тільки веселощів і розваг, а чогось більшого. Того, що дає сили, надію і терпіння. Можливо для когось ідеальним стане відпочинок на морі або в горах, а для когось просто необхідно відправитися в паломництво і знайти відповіді на питання, що цікавлять. Замовляйте місця просто зараз! Чекаємо на Вас за адресою: м.Полтава, вул. Соборності (Жовтнева).29/15, 3-й поверх, офіс 301. Або телефонуйте: 095-509-40-50, 096-232-60-76, (0532) 65-45-10

Дата 23.04.2021 - 26.04.2021
К-ть ночей 1
Вартість 1650 грн.
Виїзд із Полтави та Києва

Відвідавши святі місця Почаєва, ви зможете отримати набагато більше, ніж звичайний відпочинок!

23.04.2021-26.04.2021

Виїзд із Полтави! Виїзд із Києва!

2 активних дні

Вартість туру: 1650 грн.

У вартість входить:

 • Проїзд комфортним туристичним автобусом;
 • Проживання в готелі (1 ніч);
 • Послуги гіда-екскурсовода;
 • Супровід керівника групи;
 • Страховка транспортна;
 • Страховка медична.

У вартість не входить:

 • Особисті витрати;
 • Харчування;
 • Подача записок, Свічки (від 3 грн.), Сорочка для купання (від 50 грн.), Проскури.

Програма туру:

     День 1: 23.04.2021 (п’ятниця):

     19:00 – виїзд із Полтави комфортабельним туристичним автобусом.

      23:30 (орієнтовно) – виїзд із Києва.

     День 2: 24.04.2021 (субота):

    Приїзд до Почаєва. 6:40 початок літургії у Свято-Успенській Почаївській Лаврі – одній із найбільших святинь православного світу. 

    За легендою Лавра була заснована в 1527 році. Тут знаходяться святині: слід правої Стопи Божої Матері з джерелом цілющої води, чудотворні ікони Почаївської Божої Матері, «Похвала Почаївська», печера, де молився прп. Іов Почаївський.   

    Тут ви зможете доторкнутися до чудотворної ікони Почаївської Божої Матері. До каменя зі слідом правої Стопи Божої Матері. Набрати з джерела святу воду. А також відвідати печери, де зберігаються мощі преподобного Іова і преподобного Амфілохія. Відвідати ранкову службу. 

Результат пошуку зображень за запитом "почаевская лавра" Результат пошуку зображень за запитом "почаевская лавра" Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "почаївська лавра"

     Вільний час. Обід у трапезній.

     Наша подорож до Почаєва передбачає відвідування Свято-Духівського монастиря-скиту, заснованого монахами в 1227 році. Саме тут зберігається чудотворна ікона, мощі Преподобного Мефодія та безліч інших святинь, дорогих православному світу. Щодня Святу обитель відвідує безліч прочан із різних країн, які зцілюються і знаходять заспокоєння своєї душі. Тут знаходяться Чудотворні ікони: Казанської Божої Матері, Іверська,і Споручниця грішних, мощі Преподобного Мефодія, хрест Микити Стовпника. На території Свято-Духівського скиту є колодязь, де можна набрати святу воду.  

     Переїзд до чернечого кладовища, де виникає відчуття, що час зупинився. Тут збереглася могила Святого Амфілохія і розп’яття, яке випромінює тепло, можна помолитися і попросити преподобного Амфілохія про допомогу.  

Результат пошуку зображень за запитом Свято-Духівського монастиря-скиту Результат пошуку зображень за запитом "божья гора почаев" Пов’язане зображення

     Не менш шанованою віруючими є Божа гора. Ми на неї піднімемося пішки. Народні легенди розповідають, що на Божій Горі була Богородиця і залишила слід своєї стопи, а на місці явлення Божої Матері забило чисте джерело з цілющою водою. Відбиток цей зберігся до сих пір і завжди наповнений водою, яку дивним чином виділяє камінь. Води в стопі не бракує, не дивлячись на те, що численні паломники постійно її черпають для зцілення від недуг. Переїзд в Кременець. Поселення в готель (номери зі зручностями). Відпочинок.      

     Добрячу порцію адреналіну можна отримати прокатившись санно-бобслейною трасою, яка є  одним із найбільш цікавих місць міста, побудована майже сто років тому.

Результат пошуку зображень за запитом "бобслейна траса кременець" Результат пошуку зображень за запитом "бобслейна траса кременець" Результат пошуку зображень за запитом "бобслейна траса кременець"

    Звивистий кілометровий дерев’яний жолоб взимку покривають льодом, а в решту часу – полози санок змінюють на колеса. Професіонали розганяються до 110 кілометрів на годину. Новачкам же пропонують інструктаж, половину траси і півгодини, протягом яких можна встигнути з’їхати разів п’ять. І запевняємо, цього з головою вистачить для гострих вражень. Спочатку на поворотах мало кому вдається не мружитися від страху, а санки мчать так, що здається, ось-ось злетять. Але не хвилюйтеся, безпеку гарантують не тільки інструктори, але і точні розрахунки за законами фізики. 

     А для всіх бажаючих є можливість відвідати вечірню Лавру, яка заворожує своїм виглядом при світлі нічних вогнів. Вільний час.

     День 3: 25.04.2021 (неділя):

Вітаємо з Вербною неділею!

Пов’язане зображення

     6:40 початок літургії в Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

    Відвідування ікони Почаївської Божої Матері, Стопи Богородиці, мощей святих преподобного Іова Почаївського і Амфілохія Почаївського. Обід в трапезній. Вільний час. 

     Переїзд до джерела Святої Анни в с.Онишківці. У всіх бажаючих, буде можливість покупатися в джерелі. Історія виникнення джерела Святої Анни заснована на давніх переказах. Після купання проходить відчуття втоми, з’являються нові сили, весь негатив зникає, холодна свята вода бадьорить тіло і дух. Кажуть, хто скупається в джерелі Праведної Анни – вік боліти не буде. Якщо вмитися в купелі, – особа буде сяяти здоров’ям і молодістю. При купанні обов’язково перехреститися і сказати «Свята Анна, моли Бога за нас». Вільний час.   

Пов’язане зображення Результат пошуку зображень за запитом "источник святой анны" Результат пошуку зображень за запитом "источник святой анны"

     Їдемо в Кременець – одне з унікальних міст України, відрізняється своєю історичною, архітектурною і культрною спадщиною. Надбання різних століть відбилося на його культурному і архітектурному вигляді. З плином часу архітектура міста змінювалася, але Кременець і понині залишається неповторним куточком України.

     Архітектурною пам’яткою національного значення є Свято-Богоявленський Кременецький жіночий монастир. Богоявленська церква – соборна, побудована у 1760 році. На іконостасі над Царськими вратами перебувала древня благодатна ікона Матері Божої «Скорботна». У цьому ж храмі знаходиться ікона св. вмч. і цілителя Панталеймона з часточкою його мощей та ікони преподобних Іова та Амфілохія Почаївського із часточками мощів.

Результат пошуку зображень за запитом "кременецкий замок" Результат пошуку зображень за запитом "кременецкий замок" Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "свято богоявленский кременецкий монастырь"

    Далі нас чекає прогулянка центральною частиною міста, яка буде супроводжуватися цікавими фактами і розповідями нашого екскурсовода. Сьогодні тут можна побачити руїни колись величного замку, храмові і монастирські споруди епохи бароко, ренесансні палаци і багато інших прикладів неповторної архітектури на тлі буйної природи …

    Особливої уваги заслуговує Кременецький замок – туристичний об’єкт Кременецького державно історико архітектурного заповідника, причому квитки для відвідування руїн замку не потрібні. Тисячі людей приїжджають сюди, щоб помилуватися фортечними стінами і чудовою панорамою міста, яка відкривається з гори. Готична арка в’їзних воріт веде до замкового подвір’я. Колись тут височіла місцева телевізійна вежа, а зараз тільки руїни кріпосних стін видніються над Кременцем. Гуляємо, насолоджуємося видами. Вільний час. Вечеря (самостійно).

     День 4: 26.04.2021 (понеділок):

    6:00 (орієнтовно) – приїзд до Полтави.

   До нових зустрічей!

   Примітка: оскільки всі перераховані святині це закриті релігійні установи, то на їх території діють певні правила:

 • Жінкам забороняється входити на територію в спідниці вище колін або брюках, з не покритою головою (хустки і спідниці можна взяти напрокат).
 • Забороняється палити, лаятися, фотографуватися в обнімку.

    З собою бажано мати: порожню пляшечку для набору святої води, сорочку для купання, зручне взуття і одяг по погоді, маленьку подушечку для більш комфортного переїзду в автобусі.

Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні!