“Природний парк Олександрія, кінно-спортивний комплекс у Жашкові + мальовничий скельний Буцький каньйон!” Виїзд із Полтави, із Києва 22.05.2021

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Запрошуємо Вас на прогулянку-екскурсію по приголомшливому ландшафтному парку Олександрія. Пропонуємо відвідати Жашківський кінно-спортивний комплекс – унікальне поєднання елегантного спорту та комфортного відпочинку. А також, у Вас буде можливість побачити одне з найпрекрасніших місць України – Буцький каньйон. Замовляйте місця просто зараз! Чекаємо на Вас за адресою: м.Полтава, вул.Соборності (Жовтнева).29/15, 3-й поверх, офіс 301. Або телефонуйте: 095-509-40-50, 096-232-60-76, (0532) 65-45-10

Дата 22.05.2021 - 22.05.2021
К-ть ночей
Вартість 800 грн.
Виїзд із Полтави та Києва

Тур вихідного дня!!!

Буяння фарб і квітів рукотворного дендропарку «Олександрія» вдало поєднується з одним із найвідоміших чудес Черкащини – Буцьким каньйоном. Ви зможете насолодитися природою і легендами кращого з дендропарків України, в який хочеться повертатися знову і знову. Також ми з вами побуваємо на діючій кінній базі у Жашкові. Нікого не залишать байдужим панорами української “Малої Швейцарії”, унікального творіння природи, який входить в сотню найкрасивіших місць в Україні.

Виїзд із Полтави! Виїзд із Києва!

22.05.2021

Вартість: 800 грн.

Програма туру:

        Виїзд із Полтави комфортабельним туристичним автобусом. Збір по зупинкам (орієнтовно з 00:30 до 01:30).

    09:00 приїзд у м.Біла Церква. Прогулянка-екскурсія по приголомшливому ландшафтному парку. Парк «Олександрія» вражає гармонійним поєднанням творінь природи і людських рук.

Картинки по запросу "парк олександрія біла церква" Картинки по запросу "парк олександрія біла церква" Картинки по запросу "парк олександрія біла церква"

    Поляна з віковим дубом-господарем плавно переходить в квіткові клумби; зарості екзотичних рослин поступаються майданчику з колонадою «Луна», що має унікальні акустичні особливості; струмочки з водоспадами в ярах впадають в озера з лебедями і качками. Такі поєднання в парку «Олександрія», за кожним поворотом стежки.

     Історія парку «Олександрія», починається із 1793 року з Олександри Василівни (дівоче прізвище Енгельгардт) – улюбленої дружини графа Ксаверія Браницького, на честь якої і був побудований парк. Велика частина дендропарку «Олександрія» – це творіння французького архітектора-паркобудівника Мюффо. Деякі джерела свідчать про участь у створенні парку «Олександрія», італійського архітектора Домініка Ботані і садівника зі Львова серпня Станге, і інших садівників, які вклали душу в збагачення його краси. Вільний час.

Картинки по запросу "парк олександрія біла церква" Картинки по запросу "парк олександрія біла церква" Картинки по запросу "парк олександрія біла церква"

      Нас зустрічає Жашківський кінно-спортивний комплекс — це унікальне поєднання елегантного спорту та комфортабельного відпочинку. Спілкування з благородними і граціозними тваринами, єднання з ним, дарує відчуття внутрішньої гармонії і заряд позитивної енергії. Якщо Ви хочете внести у своє життя щось нове і незвичайне, неодмінно вирушайте в Жашківський кінноспортивний комплекс, де панує атмосфера кінного спорту і справжнього європейського комфорту.

     Жашківський кінний завод був заснований у 1999 році.  Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід.

Картинки по запросу "жашков конный завод" Картинки по запросу "жашков конный завод" Картинки по запросу "жашков конный завод"

      На Вас чекає приємний і незабутній відпочинок, адже спілкування з граціозними тваринами дарує відчуття внутрішнього спокою і заряд позитивної енергії. Вільний час.

     Набравшись яскравих вражень від екскурсії у кінному комплексі, їдемо в селище Буки, який знаходиться у Черкаській області. На річці Гірський Тікич розкинувся Буцький каньйон – справжнє «Черкаське чудо природи».

Картинки по запросу "буцкий каньон" Картинки по запросу "буцкий каньон" Картинки по запросу "буцкий каньон"

     Цьому природному диву, на сьогоднішній день, вже 2 млрд. років. Це одне із найкрасивіших місць у центральній частині України.

     Сам каньйон невеликий, близько 2,5 км. і тягнеться з півночі на південь. Води Гірського Тікича стрімко скочуються з брил граніту, тим самим створюючи гучний двометровий водоспад-перекат «Вир», який з 1972 року є пам’ятником місцевого значення.

Картинки по запросу "буцкий каньон" Картинки по запросу "буцкий каньон" Картинки по запросу "буцкий каньон"

     Біля водоспаду, ще у дев’ятнадцятому столітті побудували великий водяний млин, від якого збереглися лише фрагменти. Скелі в окремих місцях сягають 20-40 м заввишки, а численні валуни і перекати прикрасять будь-який кадр.

      Виїзд у Полтаву.

    У вартість входить:

 • транспортне обслуговування по маршруту (комфортабельний туристичний автобус);
 • екскурсійне обслуговування;
 • супровід керівника групи;
 • страховка транспортна;
 • страховка медична.

    У вартість не входить:

 • харчування;
 • вхідний квиток на територію парку “Олександрія”: дорослий – грн., дитячий –  грн., студентський –  грн.;
 • вхідний квиток на територію Жашківського кінного заводу: дорослий – грн., дитячий –  грн., для студентів та пенсіонерів –  грн .;
 • особисті витрати.

    Список необхідних речей в турі:

 • Подушка, плед (для комфорту в автобусі);
 • Перекус, вода;
 • Парасолька або дощовик (на випадок зміни погодних умов).

Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні, або класом вище!