«Весна в Карпатах + сходження на Говерлу!» Виїзд із Полтави 24.05.2023 — 29.05.2023

Карпати прекрасні цілий рік, але екскурсійний тур навесні в Карпати, подарує вам незабутні хвилюючі враження. Ви зможете добре відпочити в горах і побачити карпатський регіон у всій красі: гори, чисті ріки, водоспади, гірські озера. Усіх сміливців чекає неймовірне сходження на величну гору Говерлу. Також, у цьому турі зібрані найвідоміші природні та архітектурні пам’ятки Карпат. Замовляйте місця просто зараз! Чекаємо на Вас за адресою: м Полтава, вул.Соборності (Жовтнева).29/15, 3-й поверх, офіс 301. Або телефонуйте: 095-509-40-50, 096-232-60-76, (0532) 65-45-10
Дата | 24.05.2023 - 29.05.2023 | ||
---|---|---|---|
К-ть ночей | 3 | ||
Вартість | 4600 грн. | ||
Виїзд із | Полтавы |
Українські Карпати прекрасні будь-якої пори року.
Весняні барви, розмаїття свіжої зелені, смарагдові смереки — це саме те,
що надасть Вам сили.
Запрошуємо у весняні Карпати!!!!
Виїзд із Полтави!
24.05.2023 — 29.05.2023
4 дні/3 ночі
Вартість туру: 4600 грн.
Програма туру:
День 1: 24.05.2023 (середа):
17:00 — виїзд із Полтави комфортабельним туристичним автобусом.
День 2: 25.05.2023 (четвер):
Доброго ранку! Нас зустрічають чарівні Карпати!
Сьогодні наш день почнеться із затишного курортного містечка Яремче та його околиць.
Яремче — перлина Карпат, огорнута горами і легендами. Місце, де переплелися історії про опришків під проводом Олекси Довбуша і подвиги партизанів-ковпаківців. Здійснимо невелику прогулянку центром міста, а також спробуємо пройти «таємними» гірськими стежками, де колись ходив Олекса Довбуш. Відчувши себе нащадками справжніх опришків, пройдемо «Стежкою Довбуша».
Настав час вибрати сувеніри на згадку про Карпати. Тут є два прекрасних сувенірних ринки, на яких можна вподобати цікаві карпатські дрібнички.
Одне з улюблених місць гостей Яремче — це водоспад Пробій. Його можна побачити недалеко від центру містечка на річці Прут. Висота водоспаду невелика — всього 3-5 метрів. Вражає інше: його потужність і сила. Швидкий Прут скидає тони кришталевої гірської води у велику котловину. А коли фотографуєтесь на містку над водоспадом, то бризки води долітають практично до вас!
Недалеко від водоспаду знаходиться «Гуцульщина» — ресторан-колиба, унікальна дерев’яна споруда, збудована без використання цвяхів. Ресторан прикрашений виробами з різьбленого дерева, музичними інструментами і шкірами диких тварин. Вільний час.
Далі наш шлях пролягає до східної околиці Микулиничів. На річці Чемігівський Прутець (правій притоці Прута) є унікальний витвір природи: уздовж річки на багато кілометрів простягся каньйон, який вражає своєю красою. Тут можна побачити унікальні геологічні відслонення, надзвичайно багату рослинність, яка немов переросла у його кам’яні стіни. Вільний час.
Зупинимося біля пивоварні «Гірське», де ви зможете насолодитися справжнім «живим» карпатським пивом.
Броварство — ремесло досить давнє, сповнене своїх секретів. Починається пивоваріння з підготовки солоду. Тут використовується німецький солод бренду Weyermann, який уже понад 100 років вважається одним із найкращих у Європі.
Прямуємо в готель на поселення.
Вечеря та відпочинок.
День 3: 26.05.2023 (п’ятниця):
Сніданок. Ранок… Можна побачити, як ранковий серпанок вільно огортає гірський пейзаж. Від цього світ довкола стає загадковішим.
Сьогодні запрошуємо вас на гостину до центру гуцульського етносу — до прекрасної Верховини! Цей край багатий на легенди. Тут є чим помилуватися і про що пофантазувати. Сюди приїжджають за прекрасними краєвидами, а також щоб почути розповіді місцевих про скарби Довбуша, заховані в горах, про дівчину Марічку, яка врятувала село від ворогів, про традиції давні і сьогоднішні — багато легенд зберігає Верховинщина.
Відвідаємо музей гуцульської магії, що на околиці Верховини. Мета його — зберегти цікаві розповіді про карпатських цілителів, яких тут називають мольфарами. Вільний час.
Побуваємо у хаті-стаї — музеї-сироварні, де довідаємося, як жили і працювали здавна гуцули, як свято плекають традиції не лише своєї родини, а й цілого народу.
Зазирнемо до хати-музею кінофільму «Тіні забутих предків». На якийсь час ніби опинимося на знімальному майданчику серед плеяди неперевершених кіномитців середини ХХ століття.
Відправляємося у Криворівню — село на березі Чорного Черемоша. Назва села є трохи парадоксальною. На думку деяких, вона походить від дугоподібного вигину ріки. Але цікавішою видається версія українського поета Івана Драча, який говорив, що хто живе у Криворівні, у того життя вирівняється, навіть якщо десь колись щось пішло криво!
Відвідаємо «Дідову аптеку», де Ви зробите свої висновки щодо версій про походження назви села. Адже після того, як довідаємося про деякі секрети лікування народними методами і «лікування» чаєм, завареним на травах, та настоянками — неодмінно все налагодиться! Настрій точно буде хороший!
Неймовірної краси краєвиди, традиції, легенди… Насичений враженнями день залишиться приємними спогадами у фотографіях і в наших серцях.
А на завершення цього чудового дня пропонуємо оздоровитися та розслабитися у справжніх карпатських чанах. Свіже гірське повітря, цілюща вода з трав’яними настоями, «контраст» температур — усе це допосможе зарядитися бадьорістю і позитивними емоціями.
Повернення в готель. Вечеря та відпочинок.
День 4: 27.05.2023 (субота):
Сніданок. Сьогоднішній день обіцяє бути драйвовим та незабутнім!!! Запрошуємо з нами найсміливіших та найвідважніших!!!
Гори. Вони ваблять своєю загадковістю і красою, таємничістю і недоступністю. Завжди дивують. Ніколи наперед не знаєш, що на тебе чекає, навіть якщо ти в горах далеко не вперше. Інколи насторожують небезпечними стежками та… непередбачуваною погодою. Але завжди, будь-якої пори року, закохують у себе знову і знову.
Хтось шукає в горах відпочинок, хтось — пригоду, а для когось — це спосіб випробувати себе на витривалість. Серед усіх гір українці найбільше люблять сходити на Говерлу.
Пропонуємо Вам здійснити одноденний гірський похід із штурмовим рюкзаком за плечима. Ви побачите неповторну красу карпатських гір, підніметесь на найвищу вершину Українських Карпат — гору Говерлу ( висота 2061 м), яка знаходиться в масиві Чорногірського хребта. Не вистачить слів, щоб описати ті емоції, які наповнять Вас на вершині!!! Це треба відчути!
Під час привалів Ви зможете перепочити, намилуватися красою гір, безмежністю простору, вдихнути на повні груди цілюще карпатське повітря.
Стомлені але задоволені повертаємося в готель.
Вечеря. Відпочинок.
День 5: 28.05.2023 (неділя):
Сніданок. Звільнення номерів.
На нас чекає найпопулярніший туристичний курорт України — Буковель.
Прямуємо до справжнього моря в горах — озера Молодості. На сьогодні це озеро в Карпатах є найбільшим штучним озером України. Його розмір сягає 750х140м, площа 6,8 га, а глибина подекуди до 15 метрів. Загальна протяжність пляжу 2 км.
Усі бажаючі зможуть відвідати унікальний етнографічний комплекс «Гуцул-ленд» — музей 200- річного побуту Прикарпаття та Гуцульщини.
Ви зможете:
- зайти у середину 200-літньої хати, посидіти на лавочці і побачити, як розпалюють вогонь у печі
- спробувати змолоти пшеницю або попрацювати на ткацькому верстаті
- подивитися, як виготовляють сир у сироварнях
- відвідати майстер-класи з традиційних гуцульських ремесел
- зустрітися із справжнм мольфаром
- взяти участь у гуцультських розвагах
- «поспілкуватися» з тваринками у контактному зоопарку.
Вільний час.
Фантастичні відчуття, коли піднімаєшся на крісельному підйомнику, який з комфортом доправляє своїх відвідувачів канатною дорогою на оглядовий майданчик, звідки відкриваються неперевершені гірські краєвиди!
Нещодавно у Буковелі відкрили нову всепогодну санну трасу німецької фірми «Віганд», яка вперше з’явилась на території України. Віражі, гірки і підйоми надають особливу гостроту відчуттям. Атракціон надає можливість самостійно керувати швидкістю санчат, які несуть рейками одного або двох пасажирів. Загальна довжина траси 1500 метрів. Довжина швидкісного спуску 1000 метрів. Санчата мають гальмівну систему, яка гарантує максимально можливу безпеку спуску. Вільний час.
І це ще не все! Ми зупинимося біля «Перевернутої хати», випробуємо силу гравітації, можливо, зустрінемо карпатських динозаврів!
Ці атракції зацікавлять відвідувачів будь-якого віку.
Перед далекою дорогою варто повечеряти в «Старій колибі».
Сповнені приємних вражень, відпочивші (хоч трішечки!) від напруги воєнного часу, повертаємось додому.
Виїзд у Полтаву.
День 6: 29.05.2023 (понеділок):
11:00 (орієнтовно) — прибуття у Полтаву.
У вартість туру входить:
- проїзд комфортабельним туристичним автобусом;
- проживання в готелі (3 ночі);
- харчування (3 сніданки/3 вечері);
- страхування;
- супровід керівника групи;
- екскурсійне обслуговування.
У вартість туру не входить:
- обіди;
- сходження на гору Говерлу;
- підйомник в Буковелі;
- вхідний квиток до етнографічного комплексу «Гуцул-ленд»;
- особисті витрати.
Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій, або замінювати їх на рівноцінні!