«Залізна планета «Кривий Ріг»! Техногенна фантастика!» 29.05.2021 Виїзд із Полтави!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Запрошуємо разом з нами у Кривий Ріг – залізний велетень Європи. Замовляйте місця просто зараз! Чекаємо Вас за адресою: м Полтава, вул. Соборності (Жовтнева) 29/15, 3-й поверх, офіс 301. Або телефонуйте: 095-509-40-50, 096-232-60-76, (0532) 65-45-10

Дата 29.05.2021 - 29.05.2021
К-ть ночей
Вартість 750 грн.
Виїзд із Полтави

Тур вихідного дня!

Хочете дізнатися таємниці штолень і шахт, побачити зблизька потужний залізорудний кар’єр і побачити Кривий Ріг зовсім з іншого ракурсу? Спеціально для тих, хто любить пригоди – наш новий тур! Ми побуваємо в кочубеївських штольнях – незвичайному і загадковому місці. До речі, саме там знімався український фільм «Червоний», про що сьогодні нагадують численні декорації. Спустимося в печери, прогуляємося мережею таємничих тунелів, що простягаються майже на 200 метрів… А ще, дізнаємося історію давньої шахти, якій на початку ХХ століття володіла родина місцевих землевласників Кочубеїв.

Виїзд із Полтави! 

29.05.2021

Вартість: 750 грн.

Програма тура:

       Виїзд із Полтави комфортабельним туристичним автобусом. Збір по зупинкам (орієнтовно з 02:00 до 03:00).

     Нас зустрічає місто Кривий Ріг, яке має найбільшу протяжність у всій Європі. Його довжина становить 126 кілометрів. Це ж скільки незвіданого і прекрасного можна тут побачити!

      Дивовижні парки і сквери, романтичні кафе, пам’ятники архітектури і ще маса всього цікавого чекають вас в цьому красивому і душевному місті.

      Наш день почнеться із Кочубеївського рудника – одного зі старих рудників, де видобувалася залізна руда на землях пана Кочубея. Тут є і штольні, і великі штучні підземні печери. Спочатку на руднику залізні руди видобувалися відкритим способом, завдяки чому залишився невеликий, але порівняно глибокий кар’єр. Поруч з кар’єром був відсипаний подушкоподібний відвал з розкривних порід. Відвал наразі заріс ковилою і за багато десятиліть дикий степ тут відновився у первинному вигляді. На днищі кар’єру також були пройдені 3 підземні виробки. Унікальною є висота цих камер – до розмірів 3-поверхового будинку.

     Окрасою підземного ландшафту рудника є 5 розвідувальних штолень. Їх загальна довжина досягає цифри понад 300 метрів. Подекуди в стелі зустрічаються старі цвяхи, на яких кріпилися шахтарські каганці. Подібної довжини, розмірів, майже ідеальної збереженості старих розробок залізної руди немає ніде на Криворіжжі. Відвідування руднику дозволить відчути подих промислової старовини, життя та роботи гірників. А навколо рудника розкинулися широкі простори долини ріки Жовта, Ганнівського лісу, краєвидами яких Ви зможете насолодитись під час подорожі.

Кочубеївський рудник, Кривий Ріг — фото, опис, адреса Кочубеевский рудник. | Пикабу 

      Екскурсія в шахту «Гвардійська». Ви поринете в атмосферне місце, так звану криворізьку «зону відчуження». Також побачите гігантські провалля залізорудної шахти, зможете зібрати колекцію криворізьких мінералів і гірських порід.

     Це унікальні явища, які виникли внаслідок обвалення горизонтів відпрацьованих шахт. Як наслідок – утворення специфічних ландшафтів, глибиною до 200-250 метрів. Провалля шахт Кривого Рогу в таких розмірах не зустрічаються більше ніде в Європі і тому мають для промислового туризму особливе значення.  Екскурсія в шахту безпечна, так як ми не будемо спускатися на глибину, але зможемо зверху оцінити її масштаб.

Кривий Ріг. Спецпроект «Місто за вікенд» Що подивитися в Кривому Розі та як пройти екскурсію на заводах Кривого Рогу | РБК-Україна Метинвест инвестирует в Ингулецкий, Центральный и Северный ГОКи около $300 млн

      Обід (самостійно). Пропонуємо спробувати салат «По-криворізькі»😉

    Залізним серцем Кривого Рогу є кар’єр Південного гірничо-збагачувального комбінату. Історія даного підприємства бере свій початок у 1955 році, це перше на теренах колишнього Радянського Союзу підприємство такого типу. Нині кар’єр являє собою неповторне вражаюче видовище, створене руками гірників. На спеціально облаштованому оглядовому майданчику Ви зможете побачити всю його грандіозність та красу.

Кривий Ріг: новорічна подорож до міста “довжиною в життя” Подорож на іншу планету. Індустріальний тур в Кривий Ріг | Україна Інкогніта - туристичний оператор Що подивитися в Кривому Розі та як пройти екскурсію на заводах Кривого Рогу | РБК-Україна

     А на честь свого 60-річчя Південний гірничозбагачувальний комбінат у 2015 році створив чудовий музей промислової тематики, зібравши велику кількість оригінальних експонатів, історичних відомостей, чудових макетів техніки, що нам демонструють красу та міць праці гірників.

     У місті Кривий Ріг функціонує унікальна для України транспортна система, що поєднує особливості метрополітену та трамваю, так як більша частина лінії збудована за стандартами метрополітену, але як рухомий склад використовуються трамвайні вагони. Між станціями «Дзержинська» та «Будинком Рад» тунелі в різних напрямках міняються місцями під землею без прямого перетину, проходячи один над одним. Це змінює рух з правостороннього на лівосторонній. Через це криворізьку підземку називають єдиним місцем в країні, де легалізовано лівосторонній рух. Покатаємося на метротрамі?😉

АрселорМіттал Кривий Ріг закупив нову партію великовантажної техніки «БелАЗ» Тег гірнича техніка на GMK Center: останні новини, якісна аналітика гірничо-металургійної промисловості Криворізький швидкісний трамвай: night_dreamer01 — LiveJournal

     Запрошуємо на оглядову екскурсію-прогулянку містом. Послухаєте історії про те, як Кривий Ріг зароджувався, створювався і ставав промисловим центром України. Побачите особливі місця міста і прогуляєтеся по найдовшій вулиці в країні. Обов’язковим є огляд візитівки міста — пам’ятника легендарному козаку “Рогу”, з яким саме пов’язують заснування та назву міста. Вільний час.

Пам'ятник Козакові Рогу, Кривий Ріг — фото, опис, адреса Кривий Ріг: місто довжиною у життя | Рубрика Парк имени Федора Мершавцева, Кривой Рог — фото, описание, карта

     Виїзд в Полтаву.

У вартість входить:

 • транспортне обслуговування по маршруту (комфортабельний туристичний автобус);
 • екскурсійне обслуговування;
 • супровід керівника групи;
 • страховка транспортна;
 • страховка медична.

У вартість не входить:

 • харчування;
 • вхідні квитки;
 • особисті витрати.

Список необхідних речей в турі:

 • Подушка, плед (для комфорту в автобусі);
 • Перекус, вода;
 • Парасолька або дощовик (на випадок зміни погодних умов).

Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні, або класом вище!