Зимові пригоди по-київськи ! Виїзди щосуботи ! 25.11.2023 * 02.12.2023 * 09.12.2023 * 16.12.2023 * 23.12.2023

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...
[ssba-buttons]

  Відвідаємо: київський океанаріум «Морська казка», зимове містечко на території Національного комплексу «Експоцентр України».

Дата 25.11.2023 * 02.12.2023* 09.12.2023 * 16.12.2023 * 23.12.2023 -
К-ть ночей
Вартість 880 грн.
Виїзд із Полтавы

                                                                                                          

                 Зимова казка у Києві  + океанаріум + тропіки !!!

                Їдемо: щосуботи  з Полтави

                Відвідаємо: київський океанаріум «Морська казка»,  старий Київ , скляний міст , оранжерею ботанічного саду ім. Гришка , зимове містечко на території Національного комплексу «Експоцентр України».

                   Побачимо : багато цікавого і загадкового , адже ми подорожуємо в казку !

                Початок подорожі:  з 05.00 до 05.30 збір групи.

                Вирушаємо за святковим настроєм до Києва.

                 Нас зустрічає справжнє морське диво – океанаріум «Морська казка». Так склалося, що в Україні слово «океанаріум» асоціюється у першу чергу з численними дельфінаріями, що виникали раніше повсюдно в багатьох містах країни. Але що ж таке океанаріум насправді? У першу чергу, це – музей із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети.

     

                       В океанаріумі представлена ​​жива колекція, яка містить більше 2 600 мешканців: риб, рептилій, амфібій, безхребетних тварин, що відносяться майже до 170 видів тварин. На площі близько 800 м² розташовано 50 акваріумів, відкриті басейни та підводний тунель загальним обсягом 200 000 л води.

     

               Відразу на вході відвідувачів зустрічає  гроза морів – легендарний корсар, який  проводить гостей у першу галерею експозиції – перевернутий  дерев’яний  корабель. У ілюмінаторах затонулого корабля затишно розміщена експозиція справжнього 6-метрового коралового комплексу з його природніми мешканцями: рибками, морськими зірками та морськими їжаками, губками тощо.

                З корабля гості потрапляють у  світ Амазонії, а також перлину «Морської казки» — відкритий басейн із морськими скатами та котячими акулами. А  далі  — підводний  тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою!

                 І ось перед вами найбільший акваріум – 17-тонний дім для морської зеленої черепахи, морської черепахи Бісси та великих платаксів, аргусів, груперів.

                 Відвідавши «підводний світ» , прогуляємося центром столиці. Тут  переплилися дивина і сучасність , загадкове і реальність . Побачимо куточок київського «Парижу» , відшукаємо деякі міні скульптури з проекту  » Шукай » , пробіжимося скляним мостом , з якого відкриваються неймовірні краєвиди . 

У Києві біля Арки дружби народів з'явилася міні-скульптура слона (фото) | УНІАН11-та міні-скульптурка проекту “Шукай” – Київська пектораль | Київ від минулого до майбутнього

              Далі пропонуємо продовжити » тропічну «тему в оранжереї центрального батанічного саду .ім . Гришка . Серед зими побувати в справжнівських тропіках — це СУПЕР !!!

Результат пошуку зображень за запитом "ботанический сад киев зимой"Hryshko National Botanical Garden in Kiev - ticket price, scheduleЕкскурсії по Києву від "Київ - моє улюблене місто"

            Ви познайомитеся з великими і унікальними колекціями рослин, в тому числі з тими, які харчуються комахами і багато інших. Науковий співробітник оранжереї зробить екскурсію захоплюючою і пізнавальною, розкаже вам багато цікавих фактів із життя екзотичних рослин: наприклад, з відмерлого листя якого дерева іспанці плетуть традиційні сомбреро; з якого виду агави готують текілу; якою висушеною рослиною американці набивали матраци і сидіння перших автомобілів «Форд». Також Ви побачите рослину, з волокон якої ще в XIX столітті виготовили першу дуже міцну джинсову тканину. А ще Ви побачите мирт — єдине дерево з райського саду, яке прижилося на Землі. Його вважають символом молодості, краси, щастя і благополуччя, а з його ягід готують еліксир молодості. Вільний час.

                 Від теплої «океанічної» екскурсії прямуємо в «Зимову країну»

               Декілька років поспіль Національний комплекс «Експоцентр України» перетворюється на зимове містечко — «Зимова країна на ВДНГ». Для дорослих і малечі пропонуються різноманітні локації.

   

               Резиденція Санти: новорічна пошта, казкові фотозони, ельфійські фокуси 
Концерт-хол ВДНГ 
На гостей Резиденції очікує не лише зустріч із головним героєм зимових свят, а й багато сюрпризів від його помічників — ельфів! Разом вони вирушать у цікаву пригоду, під час якої побачать казковий перформанс і хімічне шоу від Алхімага.

                 Гарною згадкою про свята стануть фото, зроблені в казковій майстерні та на різдвяній пошті. До речі, на останній можна надіслати Санті листа з найпотаємнішими бажаннями. 

                Різдвяна Фабрика Мрій: казкове місце, де живуть і працюють ельфи .
               Казкову фабрику облаштували на ВДНГ працьовиті ельфи. Завітавши на екскурсію до майстерень, на Фабриці можна дізнатися стародавні ельфійські легенди й побачити всі етапи виробництва ялинкових прикрас — тут на світ народжуються дива, а повітря сповнене загадкової атмосфери та магії різдвяних свят!

 

               На згадку про відвідування таємничих кімнат гості отримують у подарунок творчий набір для створення власної ялинкової прикраси. Та найголовніший сюрприз від ельфів маленьким мрійникам — це секрет здійснення мрій.

             Тут навчають не тільки в них вірити, а й розповідають як зробити так, щоб мрії здійснювалися! На виході з Фабрики працює святкова крамничка — усе для того, щоб поповнити власну колекцію новорічних іграшок та придбати унікальні скляні прикраси на згадку про Різдвяну Фабрику Мрій.

               Планета метеликів .
              Єдине в Україні місце, де літо не закінчується навіть під Новий рік. Тут мешкають дивовижні комахи, рибки, пташки та різноманітні яскраві тропічні метелики.

Бабочка на руке - 73 фотоБабочка на руке - 58 фото: смотреть онлайн

                       Останніх можна садити на руку, щоб зробити найкращі фотографії. А ще, говорять, коли метелик сидить на долоні — можна загадувати бажання, і воно точно здійсниться. Тож не забувайте загадувати!

                    Музей науки: понад сто захопливих експонатів
                    Зазвичай у музеях не можна нічого чіпати, а фотографувати — тільки здалеку. Проте тільки не тут. Музей науки МАН — це перший державний музей, де у зрозумілій і доступній формі продемонстровано найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодію.