Групові замовлення

Корпоративний туризм – один із найкращих способів тімбілдингу, створення позитивної атмосфери в компанії та зміцнення зв’язків у колективі.

    Бажаєте, щоб Ваші співробітники працювали як одна, згуртована команда та почували себе великою дружною родиною? Тоді корпоративні тури – ваш вибір.

    Екскурсії та тури Україною для корпоративних клієнтів – це можливість згуртувати колектив, створити єдину та гармонійну команду, забезпечити співробітникам сприятливі умови для комунікації та кращого знайомства. У цей час люди не тільки набираються сил для роботи, а й можуть сповна виявити свої слабкі та сильні сторони. А таке знання безцінне для будь-якого керівника.

   Команда навчиться підтримувати один одного, приймати рішення, діяти у несподіваних ситуаціях та непередбачених обставинах. Тімбілдинг у розважально-пізнавальному форматі, спільна подорож – не тільки цікавіша, а й набагато ефективніша, ніж нудні лекції та стресові практичні заняття.

ПЕРЕВАГИ КОРПОРАТИВНОГО ТУРИЗМУ

Любов до компанії

Зміцнення корпоративних цінностей у кожного учасника команди

Тімбілдинг

Налагодження взаємодії всередині колективу, посилення атмосфери довіри та поваги

Лідерство

Виявлення сильних сторін команди та мотивація кожного розкрити свій потенціал

Підзарядка

Відновлення сил та енергії, можливість відвідати унікальні місця України та світу

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ КОРПОРАТИВНИЙ ТУР САМЕ У НАС?

   — Ми самі розробляємо програми – незабутні емоції гарантовано!
   — Адаптуємо програми під будь-яке місце та Ваші побажання!
   — Розробимо тематику корпоративу!
   — Без тамади, тільки нові активності та враження!
   — Кожен учасник залучений – усім буде чим зайнятися!

   При організації корпоративного туру вам будуть надані найкращі готелі з розвиненою інфраструктурою. Можливе замовлення різноманітних екскурсій, розважальних програм, а також фуршетів, якщо, наприклад, поїздка присвячена ювілею компанії. Індивідуальний підхід до кожного клієнта… ми продумаємо тур і програму спеціально для Вашої компанії.

    У нашому розпорядженні є власний автобусний парк різною пасажиромісткістю.

   Якщо у Вас виникли додаткові запитання – звертайтесь до нас за телефонами або приходьте до офісу, який знаходиться у центрі Полтави.

Обговорити корпоративний відпочинокзвонок