Екскурсії для школярів та студентів із Полтави

Тури та екскурсії для школярів, студентів, навчальних закладів, ВНЗ, а також для компаній та організацій!!!?

Ми подбаємо про те, щоб Вашим дітям було цікаво і безпечно подорожувати з нами, а вихідні, шкільні канікули чи випускний пройшли захоплююче та весело. Всі екскурсії та маршрути адаптуються під вік дітей і запит вчителів.

     Шановні керівники та організатори! Пропонуємо до Вашої уваги захоплюючі групові тури з виїздом із Полтави. Наша мета подарувати Вам можливість відкрити для себе частинку України та світу за доступними цінами.

     Туристичне агентство «Країна Мрій» має великий досвід в організації корпоративних, шкільних, збірних та індивідуальних турів Україною. Під Ваш запит ми з радістю прорахуємо будь-який тур, будь-яку кількість людей, будь-який день, будь-який час. Ми активно працюємо зі школами та навчальними закладами вже багато років, тому ми із впевненістю можемо гарантувати якість та безпеку під час туру.

     Для керівників – бонуси!

     У нашому розпорядженні є власний автобусний парк різною пасажиромісткістю.

     Якщо у Вас виникли додаткові запитання – звертайтесь до нас за телефонами або приходьте в офіс, який знаходиться у центрі Полтави. Детальніше дивіться на сторінці «КОНТАКТИ»

     Шкільні екскурсії Полтавською областю, по Україні, тури вихідного дня для школярів, організовані шкільні тури, тури для школярів, групові шкільні тури, екскурсії для дітей, екскурсії для груп, одноденні екскурсії для школярів.

До зустрічі на наших дивовижних екскурсіях для школярів, випускників та студентів!!!?