Дивовижні Карпати !!!13.12.2023-18.12.2023

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
[ssba-buttons]

                Про красу зимових Карпат розповісти словами неможливо. Віковічні смарагдово-чорні смереки, присипані        снігом, шепочуться про щось у верховітті. Оповиті легендами і таємницями гори здаються казковими велетнями на тлі синіх гірських небес.  Атмосфера Карпат зачаровує своєю загадковістю та містичністю, кожен гість відчуває тут потужну силу природи […]

Дата 13.12.2023 - 18.12.2023
К-ть ночей 3
Вартість 5300 грн.
Виїзд із Полтавы

Що подивитися і чим зайнятися в Буковелі – розваги круглий рік

                Про красу зимових Карпат розповісти словами неможливо. Віковічні смарагдово-чорні смереки, присипані        снігом, шепочуться про щось у верховітті. Оповиті легендами і таємницями гори здаються казковими велетнями на тлі синіх гірських небес.  Атмосфера Карпат зачаровує своєю загадковістю та містичністю, кожен гість відчуває тут потужну силу природи і гармонійне єднання з нею .

            Запрошуємо поїхати з нами та побачити всю красу карпатського краю на власні очі.

         13.12.2023.-18.12.2023

4 активних дні

Вартість: 5300 грн. 

 

Програма туру:

    День 1: 

   17:00 — виїзд із Полтави комфортабельним туристичним автобусом.

     22:00 (орієнтовно) — виїзд із Києва

      День 2

              Доброго ранку! Ми в Карпатах! На березі річки Манявки побудований один із найбільших духовних центрів Західної України — “Український Афон”. Манявський скит – така офіційна назва чоловічого Хресто-Воздвиженського монастиря, що вже здавна розташувався поблизу села Манява.

        

Тур "Манява, Драгобрат, полонина Перці" | Туроператор "Відвідай"Тур "Манява, Драгобрат, полонина Перці" | Туроператор "Відвідай"

           

        Скит Манявський — православний монастир, заснований Йовом Княгиницьким у 1606 р. З 1621 р. монастир був обнесений кам’яним муром з 3 оборонними вежами, за якими ховалися жителі навколишніх сіл під час нападів турків і татар. 8 травня 1998 року було відкрито Манявський Хресто — Воздвиженський чоловічий монастир. Це надто мальовничі місця, гірська ущелина з відчуттями спокою та душевного затишку. Сам монастир — на скелі й височіє над річкою. Вище скиту падає один із найславніших водоспадів Карпат – Манявський.

Манява - селище духовної сили із старовинним скитом | Karpatium.com.uaМанявський скит перебуває відрізаним від світу ще від червневої повені ФОТО - PRAVDA.IF.UA: Новини твого міста

    У всіх бажаючих буде можливість відвідати “Блаженний камінь” – цілюще джерело, яке б’є з каменя-пісковика і вода якого має такі властивості, як води Люрду.

Манявський Блаженний камінь (село Манява) - Go-To.Rest

      Неподалік від скита знаходиться “Манявський водоспад” — одне з вражаючих чудес Карпат, яке знаходиться в гірській ущелині. Є одним із найгарніших і найвищих в українських Карпатах. Він прорізає тверді ґорґанські породи, а вода падає з висоти біля 20 метрів. 

Манявський водоспад зимою. Багато снігу! 9-2-2020Манявський водоспад зимою. Багато снігу! 9-2-2020

     Манявський водоспад — один із наймальовничіших карпатських водоспадів, оточений містичною,  пра-історичною  місциною, від якої віє язичницькими обрядами. Водоспад ховається в глибокій ущелині поміж дивно-похилих скель, на яких ростуть високі смереки. Тому сонце якщо й заглядає сюди, то дуже рідко і ненадовго. Це містичне місце знаходиться в семи кілометрах від монастиря, але воно варте того, щоб його побачити і перенестись в далеке минуле.

         Переїзд від Монастиря до Манявського водоспаду на спеціальному транспорті.  

Промчимось з вітерцем на військових вантажівках гірськими ущелинами , руслами річок , смерековими лісами і гарантовано отримаємо найвищий рівень задоволення від драйвової подорожі з досвіченими водіями віртуозами .

        Не менш цікавий об’єкт Пнівський замок далі на жаль зустріне нас лиш своїми древніми руїнами , але навіть руїни цього замку не залишать жодного туриста  байдужим.

       Розвалини Пнівського замку — найпам’ятніша споруда з усіх Надвірнянських місць. Це будівля, де минуле протистоїть сучасності, в стінах якої живе нерозвіяний дух історії, що увібрав легенди та загадковість не лише Пнівського замку, а й усього селища Пнів. Пнівський замок пройшов немалий та нелегкий шлях минулим до сьогодення, і частково зумів зберегти свою міць та незрушність.

            Пнівський замок — загадкова споруда, що дивує своєю величчю та міццю. Подейкують, що від замку йшло два підземних ходи. Перший виводив до парку у центрі Надвірної, а другий до Манявського Скиту. Якщо в існування першого можна повірити, то можливість другого схоже на фантастику, адже у напряму до Маняви через гори відстань понад 30 км. Хоча монах у Манявському скиті теж розповідав про існування такого підземного ходу. І хоч від первісної форми споруди зашилися величні розвалини, будівля все одно приваблює своєю містичністю та зберігає у своїх стінах справжній дух історії Прикарпаття.

           Все одно тут є на що глянути .Непагано збереглися стіни та деякі із споруд .Зокрема , вежі.Звичайно така споруда має свої таємниці та легенди . На думку вчених колись всі вежі були об’їднані підземними ходами , що перетворювало її на майже неприступну фортецю .

              Вільний час.

 Зупинимося біля Гуцульської пивоварні, де ви зможете спробувати і купити з собою справжнє карпатське пиво.

Броварня «Гуцульське» (@hutsulbrew.ua) • Instagram photos and videosБроварня «Гуцульське» (@hutsulbrew.ua) • Instagram photos and videos

       Броварство ― давнє ремесло зі своїми секретами. Починається пивоваріння з підготовки солоду. Використовується німецький солод бренду Weyermann, який вже понад 100 років вважається одним з найкращих у Європі.

        Технологія варіння пива передбачає використання сировини виключно натурального походження. Для виготовлення пива на виробництві використовується чотири сорти солоду пивоварного, два типи хмелю, дріжджі низового бродіння (Saccaromyces carlsbergensis), дріжджі верхового бродіння та Карпатська джерельна вода. Для варіння використовується варильне відділення, з ємностями для бродіння. Бродить сусло протягом 7 днів. Дозріває пиво 14 днів у відділенні дозрівання пива.

     Випускається ряд сортів пива під торгівельною маркою «Гуцульське»: Світле; Темне; Пшеничне; Медове (медове пиво виготовлене з добавлянням меду з пасіки власника пивоварні); Ягідне; Житнє; Шафран; Квас Житній.

              Прогулянка та вільний час.

              Вечеря і відпочинок.

              День 3:

              Снідаємо.

          Ранок починається з Верховини . 

.             

           Запрошуємо до витоків гуцульського етносу — в прекрасну Верховину! Цей край багатий легендами, природними та архітектурними пам’ятками — є на що помилуватися, і про що пофантазувати! Сюди їдуть не тільки заради гарних пейзажів і довгих прогулянок по крутій стежці в гори, але і щоб почути місцеві оповіді: про скарби Довбуша, заховані десь глибоко в горах, про дівчину Марічку, яка село від ворогів врятувала, про древні святилища і богів, яким там поклонялися, про традиції існуючих і забутих — багато легенд зберігає Верховинщина.

                    Музей «Штопора» — Дегустаційний зал — це ідеальне місце для любителів домашнього молодого вина і де зібрано близько 600 штопорів різних типів. Для дегустації буде запропоновано домашнє молоде вино, а також буде проведено розповідь про історію та види штопорів. Штопори у вигляді тварин, птахів, ключів, зброї, келихів.

Дегустаційний зал - музей штопора, Верховина, Ринковий провулок, ᐈ контакти, відгуки, адреса, карта, телефон, фото - Guide.in.uaМузей У трембітаря у Верховині

              Є три види штопора. Перший – який треба вкручувати і витягувати. Це традиційний, він є у кожній хаті. Другий вакуумний – коли видавлюємо корок під тиском. Він – як ніпельна голка. Вона пробиває корок, і ми закачуємо повітря всередину. Під тиском корок вистрелює з таким специфічним звуком, як шампанське. І з димком. І є ще третій вид, його називають циганським. Цей штопор має дві голки, які залазять між корком і пляшкою та не руйнують його. Треба прокрутити та одним ривком вийняти корок. Вільний час.

        Не втрачайте шанс відкрити для себе незабутній світ мистецтва та культури в цьому музеї .Це місце , де історія оживає , а традиції переходять із покоління в покоління . Приєднуйтеся до нас та зануртеся у чарівний світ української спадщини .

      Музей гуцульської магії  розташувався на околиці Верховини. Мета його – зберегти пам’ять про відомих карпатських знахарів, яких тут називають мольфарами. Зокрема, тут представлений інвентар, який використовується цілителями для створення зілля, які допомагають людям. Вільний час.

 Картинки по запросу "музей-сироварня хата стая"Музей Гуцульской Магии

         Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків» присвячений історії зйомок у цьому краї всесвітньо відомого фільму, відкритий у будинку, де кілька місяців жив знаменитий режисер Сергій Параджанов. Ця невелика за розмірами «панове», як кажуть на Гуцульщині, зберігає пам’ять про той час, а екскурсовод ділиться цікавими розповідями з відвідувачами, які приїжджають сюди з різних куточків України та з-за її меж.   

  Вільний час.

Photos at Хата-музей кінофільму "Тіні забутих предків" - Верховина, Івано-Франківська обл.Музей фільму «Тіні забутих предків» - Вокруг Света

 

          Музей-сироварня «Хата-стая». Цікавою локацією цього музею є спеціально обладнане місце, де «молоко роблять» — так по-тутешньому говорять про приготування сиру. Для цього у дворі з тильного боку будівлі знаходиться різний інвентар — від казанка над відкритим вогнем до різних бочок, які необхідні для приготування і зберігання овечого сиру. Всередині будинку можна побачити старовинний одяг і речі домашнього побуту. Найстаріша частина будівлі — це кімната з піччю, де зібрані вишиті сорочки та рушники, посуд (тарілки, глечики), килими і багато іншого.     Вільний час. 

      Гуцульская брынза – «белое золото» Карпат — Блог о турах по УкраинеМузей "Хата-стая", Верховина: інформація, фото, відгуки

                Криворівняунікальне село на березі  Чорного Черемоша. Дещо парадоксальна назва селища має кілька варіантів походження. На думку одних, назва завдячує дугоподібній формі рівнини, на якій розміщене саме поселення.          Друга версія каже, що Криворівня називається так через звивисті береги гірської річки Чорний Черемош. Доволі оптимістичне трактування назви запропонував український поет Іван Драч – мовляв, проживання в цьому селі вирівнює будь-які негаразди, навіть якщо життя пішло геть криво.Відвідавши «Дідову аптеку», ви зробите свої висновки щодо версій про походження назви. Тут довідаємося про деякі секрети лікування народними методами, і навіть спробуємо «ліки» — чай, заварений із запашних цілющих карпатських трав, та настоянки.

             

           Відпочивши і трохи втомившись повертаємося у готель. Вечеря і відпочинок.

           День 4:

                    Сніданок. 

                    Доброго Карпатського ранку! Сьогодні у нас насичений і драйвовий день.

          Гірськолижний курорт Буковель (оглядова екскурсія) — один із найбільш популярних в Україні. Він єдиний з небагатьох, який унікально поєднує в собі тишу і спокій з прекрасними умовами для спорту.

       Нас зустрічає засніжений казковий Буковель – найвідоміший гірськолижний курорт України. Сніг тут лежить з листопаду і майже до самого кінця травня. Добре розвинена інфраструктура забезпечує відпочивальників високим рівнем комфорту, а декілька різноманітних трас дозволяють насолодитися катанням на лижах та сноубордах як новачкам, так і професіоналам.

Горнолыжный курорт Буковель 2020-2021 (Карпаты, Украина) Горнолыжный курорт Буковель в Украине с фото и отзывами VODA club», Зимние развлечения - Буковель. Горнолыжный и SPA курорт в Карпатах

          М’який клімат ідеально підходить для відпочинку у будь-яку пору року. Тут знаходиться найбільше штучне озеро в країні. Чиста вода, два кілометри добре доглянутого пляжу, різноманітні атракціони – все це дозволяє відпочити у Буковелі не гірше, ніж на морських курортах.

      Відпочинок у Буковелі — це справжня українська казка. Вона втілює в собі місцевий колорит, європейський рівень обслуговування, а також прекрасні, якісні гірськолижні траси.

         У всіх бажаючих є можливість проїхатись на крісельному підйомнику, який з комфортом піднімає своїх відвідувачів по канатній дорозі. Ви пролетите над вершинами дерев, звідки перед вами відкриються чудові види на гірське царство, яке переливається білосніжними фарбами.

Сноутюбинг - трассы для тюбинг катания | Bukovytsia Самый Длинный Троллей Украины | ГК Буковель | Anga Travel

         У вільний час, буде можливість відвідати унікальний етнографічний комплекс Етно парк «Гуцул Ленд», музей під відкритим небом, де зібрані 200-літні будинки з цілого Прикарпаття і Гуцульщини, розповість про життя і побут жителів українських Карпат.

      Музей  етно парк «Гуцул Ленд» пропонує, тим хто вибрав відпочинок в Карпатах на території курорту Буковель, інтерактив з гостями:

  • можна зайти всередину 200-т літнього будинку, присісти на лавочці і побачити, як горить вогонь в печі;
  • є можливість спробувати змолоти борошно з пшениці в справжніх жорнах або виткати доріжку на ткацькому верстаті;
  • подивитися, як виготовляють сир у сироварні;
  • взяти участь у театралізованому дійстві гуцульського весілля;
  • відвідати майстер-класи з традиційних гуцульських ремесл;
  • відвідати справжнього знахаря;
  • поспостерігати за тваринами в контактному зоопарку (домашні, екзотичні, дикі тварини і птахи).

ГУЦУЛ ЛЕНД - Этнопарк на Pokupon.ua Етнопарк «Гуцул Ленд», Зимові розваги - Буковель. Гірськолижний та SPA курорт в Карпатах Етнопарк «Гуцул Ленд», Зимові розваги - Буковель. Гірськолижний та SPA курорт в Карпатах

        Також, нещодавно в Буковелі відкрили нову всепогодну санну трасу німецької фірми «Віганд», яка вперше розташована на території України. Віражі, повороти та стрибки надають особливу гостроту відчуттів. Атракціон надає можливість самостійно керувати швидкістю санчат, які несуть вниз по схилу одного або двох пасажирів.

     Загальна довжина траси атракціону 1500 метрів. Довжина швидкісного спуску 1000 метрів. Санчата мають гальмівну систему, яка гарантує дотримання точно заданої швидкості та дистанції, забезпечуючи при цьому максимально можливу безпеку.

       Вільний час.

         Запрошуємо прогулятися знаменитим Яблуницьким перевалом — одним із найвищих в Українських Карпатах, 931 метр над рівнем моря. Звідси відкривається прекрасний вид на Чорногірський і Свидовецький хребти, а за Яблуницею, траса стрімким серпантином пірнає в Закарпаття.

 

Церковь Вознесения Господнего ( Струковская ) - Ясиня Водопад Труфанец, Ясиня — фото, описание, карта Яблуниця — Відпочинок в Карпатах | KARPATY.LIFE

       

         Спускаючись з перевалу пірнаємо в неповторну за своєю красою місце для відпочинку, де чисте гірське повітря, ліс, мінеральні джерела, ідеальні умови для оздоровлення всього організму.

           Саме тут Ви поваритеся в чанах на повільному вогні, що є одним з улюблених занять туристів.

        Крім неабиякого задоволення ця процедура дає і оздоровчий ефект. Після купання, прийнято зануритися в холодну воду. Чани назавжди залишаться у Вашій пам’яті, і ви будете прагнути ще раз отримати це задоволення.

           Купання в Гуцульських чанах найкраща спа-процедура в Карпатах, яка, як кажуть, має омолоджуючий ефект.

   Величезний чавунний чан наповнюють чистою джерельною водою і підігрівають дровами на відкритому вогні. Як відчуєте, що кров починає кипіти (хоча насправді воду нагрівають не більше ніж до +45°C), вискакуйте! За кілька кроків — крижана вода, пірнаєте з головою — і назад в чан. Процедура відбувається під відкритим небом.

Пов’язане зображення Пов’язане зображення Пов’язане зображення

      Відчуття після цього таке, немов мільярди голочок поколює тіло, а шкіра стає гладкою і пружною. Багато людей, які спробували на собі цілющу силу чана, зізнаються, що після таких ванн потім довгий час не хворіють ніякими недугами. Гуцульський чан — не просто розвага — він має оздоровчий ефект, так як зміцнює імунну систему, покращує роботу опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи, стимулює функції щитовидної залози і повертає пружність шкіри.

       Саме тут, в цьому прекрасному місці посмажимо соковитий і дуже смачний шашлик. А гарячий і ароматний глінтвейн допоможе вам зігрітися. Паримося і насолоджуємося атмосферою навколишньої природи.

Яблуниця — Відпочинок в Карпатах | KARPATY.LIFE Зима… шашлык! — DRIVE2 Глинтвейн на костре | Пикабу

           Пропонуємо до Вашої уваги прогулянку по вечірньому Буковелю , що палає міліардами гірлянд , які  прикрашають засніжені готелі і лижні траси .

   Погодьтесь ну це дуууже романтично .

Отдых в Буковеле. Гонолыжный комплекс Буковель ПаляницаКолесо обозрения в парке развлечений Винперл в Нячанге, Вьетнам: фото, отзывы и цены

        День 5:

          Снідаємо та вирушаємо до знайомства з Карпатською місциною.

        Нікого не залишить байдужим перевернутий будинок, в буквальному сенсі з ніг на голову, який є першою такого роду будівлею в Україні. Ви тільки уявіть … Незвичайність цієї споруди в тому, що фундамент знаходиться вгорі, а дах – внизу. Внутрішнє оздоблення будинку повністю відповідає його зовнішньому вигляду – все догори ногами.

Перевернутий дім біля Буковелю – як ззовні, так і з середини там все догори дриґом (ФОТО) | Терноград Яремче вабить лижників, поціновувачів вишиванок та затятих екстремалів — Високий Замок

      Зовсім поруч на риночку, також продають дари карпатської природи – горіхи, мед, трави, чаї, які можна придбати у господарів, а також атрибути гуцульської культури і побуту.

           Вільний час.

           Далі їдемо до каньйону гірської річки Чемигівський Прутець, яка бере початок в околицях Говерли. Усі бажаючі можуть зробити прекрасні кадри з неймовірними казковими пейзажами.

Прутець Чемегівський каньйончик.⠀ “Крижаний” каньйон – це незвичне явище природи, яке можна спостерігати взимку під час сильних морозів. Один із таких каньйонів… | InstagramЗимова краса в с. Микуличин на річці Прутець-Чемегівський (Івано-Франківська обл.), 28/01/18 - YouTube

              Далі ми з Вами відвідаємо природну пам’ятку  «Стежку Довбуша»  , яка знаходиться у місцях, пов’язаних з іменем ватажка карпатських опришків – Олекси Довбуша. Опришківство – це своєрідна форма протесту проти гніту магнатів, яка існувала протягом       XVI-XIX ст.. Тікаючи від кривдників у гори, селяни знаходили захисток у важкодоступних місцях і, використовуючи партизанські методи боротьби, здійснювали сміливі напади на маєтки багатіїв. Довбуша називали «карпатським Робін Гудом» за те, що він грабував панів та роздавав їхнє майно селянам.

Рождество в Карпатах: ціни, відгуки, замовити екскурсію. Про Яремче. Частина п'ята. Стежка Довбуша | Україна ІнкогнітаГуцульський базар, Яремче — фото, опис, адреса

              У видовищних ямненських пісковиках є чимало печер та лазів. Кажуть, десь тут схована одна з чисельних Довбушевих скринь з грабунком. За одною з легенд, а, як ви вже напевно зрозуміли, народ не жалів складати оповідки про Довбуша, скриня лежить у печері, вхід до якої побачити можна тільки в ніч на Івана Купала. Але не поспішайте на пошуки скарбів, бо вони зачаровані: той, хто знайде печеру, приречений скам’яніти в ту ж мить, коли золото заблищить у місячному сяйві.

              На “Стежці Довбуша” чимало мальовничих місць: починаючи вигином самої стежки, що пролягла поміж ялиць та буків, йде по корінню та моху, порослому на каменях, і завершуючи краєвидами, що відкриваються з видових майданчиків. Вільний час.

Скелі Довбуша: готовий план подорожі до українського Стоунхенджу Новий Рік на Буковині Карпати Буковель Яремче Сонячна Долина Чернівці Буковина | Тур-Клуб Бідняжка (Вінниця) Про Яремче. Частина п'ята. Стежка Довбуша | Україна Інкогніта

 

         Переїзд до Яремче перлина Карпат. Хто б не хотів привезти на згадку про Карпати приємний сувенір? Саме тут знаходяться два сувенірні ринки, на яких можна віднайти цікаві дрібнички на спогад про Карпати і , привести близьким та друзям атрибути гуцульської культури і побуду.

До Яремче тепер можна подорожувати віртуально: як це працює | Новини Дивись.info Где встретить Новый год 2021 ТОП-14 мест Западной Украины — Блог о турах по Украине Кинолокации в Яремче: 5 мест, в которых ты почувствуешь себя звездой - Tochka.net

          Водоспад “Пробій” візитна картка Яремче. Його ви можете побачити в самому центрі містечка на річці Прут, яка протікає через все Яремче. Висота водоспаду невелика – всього 3-5 метрів. Вражає інше: його потужність і сила – швидкий Прут скидає тонни кришталевої гірської води у великій природний котлован. Милуватися водоспадом можна абсолютно безкоштовно, як і фотографуватися на його тлі.

     Недалеко від водоспаду знаходиться “Гуцульщина”дерев’яний ресторан, який побудований без використання цвяхів. Усередині ресторан прикрашений різьбленням по дереву, музичними інструментами і шкурами диких тварин.

У місті Яремче замерз водоспад Пробій Гуцульські Карпати + Буковель. Зимова програма - опис авторського туру

Вільний час , вечеря відпочинок .

          Неймовірні краєвиди,  традиції, легенди…. Насичений  враженнями  день залишиться приємним спогадом у фотографіях і в наших серцях.Ця подорож нагадала нам , наскільки важливо знайти час для відпочинку серед природи та насолоджуватися її пейзажами. Нехай Ваша наступна подорож буде такою ж неймовірною .

У вартість входить:

  • проживання в готелі (3 ночі);
  • транспортне обслуговування по маршруту;
  • харчування (3 сніданки, 3 вечері)
  • екскурсійне обслуговування згідно з програмою туру;
  • супровід керівника групи;
  • страховка транспортна;
  • страховка медична.

У вартість не входить:

  • Манявский скит: 90 грн.;
  • обіди;
  • шашлик з глінтвейном: 350 грн.;
  • трансфер до Манявського водоспаду: 300 грн. (орієнтовно);
  • музеї у Верховині:до 150 грн. за 3 музея;
  • особисті витрати.