«Унікальний палацово -парковий ансамбль Чернігівщини :Густиня, Качанівка , Тростянець, Сокиринці!» 19.05.2024із Полтави

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...
[ssba-buttons]

Тур присвячений унікальним пам’ятникам палацово-паркової архітектури, розташованим на території Чернігівської області, — у Качанівці, Тростянці, Сокиринцях. Замовляйте місця просто зараз! Чекаємо Вас за адресою: м.Полтава, вул. Соборності (Жовтнева). 29/15, 3-й поверх, офіс 301. Або телефонуйте: 095-509-40-50, 096-232-60-76, (0532) 65-45-10

Дата 19.05.2024 -
К-ть ночей
Вартість 850 грн.
Виїзд із Полтави

Тур вихідного дня!!!

Запрошуємо погуляти квітучими парковими алеями, фотографуватися на тлі розкішної архітектури, а також дізнаватися родинні секрети українських дворян від закоханих у свою справу знавців. Поїздка буде насиченою та видовищною.

Виїзд із Полтави!

19.05.2024

Вартість: 850 грн.

Програма туру:

      Виїзд із Полтави комфортабельним туристичним автобусом. Збір по зупинкам (орієнтовно з 03:00 до 04:00).

      08:30 — ми починаємо наш цікавий і захоплюючий екскурсійний день із с.Густиня .

    Замовляючи екскурсію в Качанівку , Густиню, Тростянець Вас буде супроводжувати досвідчений, приємний і енергійний екскурсовод. Ви будете мати справу з людиною, яка любить і досконально знає Тростянець, Густиню й Качанівку і всі визначні пам’ятки в них. Він також порадить Вам місця, які Ви зможете в подальшому відвідати, підкаже місце розташування музеїв, театрів, розважальних центрів. Також будьте спокійні з приводу всіх технічних питань, які виникають під час екскурсії: заклади харчування, туалет.

      Густинський Свято-Троїцький монастир — жіночий монастир, розташований на правому березі річки Удай. Унікальний архітектурний комплекс епохи бароко, XVII ст..

Історико-архітектурна пам'ятка Густинський монастир • Місто Прилуки

      Початки Густинського монастиря сягають 1600 року. Засновником його був ченець Йоасаф, який разом з ієромонахом Афанасієм прийшов з Афонської гори і з благословення настоятеля Києво-Печерської лаври Єлісея оселився тут для усамітнення. Для облаштування монастиря Йоасаф уподобав землі князів Вишневецьких по течії річки Удай, де зі своїми учнями оселився на острові, що заріс густим віковим лісом, звідки і пішла назва монастиря — Густиня.

      Серед засновників монастиря було чимало козаків, які, передчуваючи близьку смерть, йшли у ченці — але смерть відступала, ченці жили ще довго, розповідаючи про цілюще повітря і «живу воду» з підземних ключів. Вільний час.

       Переїзд у Качанівку муза творчої інтелігенції. Ви потрапите, в, здавалося б, вже втрачений світ чудових графських палаців і парків 18-19 ст.. Це дійсно куточок Царського Села або Петергофа. Найвищого розквіту садиба досягла при поміщиках Тарновських. Розкішний маєток перетворився в українську «мекку» мистецтва, ставши улюбленим місцем для кращих представників творчої інтелігенції того часу.

      Відвідавши садибу, де дихає все любов’ю, Вам розкажуть історію про останнє і нерозділене почуття Тараса Шевченка до куми Надії, в честь чого в садибі головна алея парку була всипана цукром. Також, почуєте легенду про закохану пару, замуровану в підвалах «романтичних руїн» і про привида, який живе в садибі.

     Качанівка — єдиний в Україні архітектурно-парковий ансамбль, який зберігся у повному обсязі. Завдяки старанням родини Тарновських це місце досягло розквіту не тільки як садово-парковий та палацовий комплекс, але і як потужний центр духовності. Качанівський край відвідав Шевченко, Рєпін, Гоголь, Врубель. Саме місця «Качанівки» стали місцем написання опери «Руслан і Людмила» М. Глінки. На згадку композитора в парку побудована «Альтанка Глінки» — малий музичний салон. Вільний час. Гуляємо, фотографуємося, яка велична атмосфера навколо!

     Нас зустрічає Тростянецький дендропарк — спадщина Івана Михайловича Скоропадського, є не менш грандіозним. Скоропадський задумав cтворити величезний регулярний парк, не гірший за Петергофський. Відвідувачів приваблює оригінальна особливість композиційної побудови Тростянецького парку: зовні це просто лісовий масив на тлі монотонної долини, а в центрі — «гірська» країна з великими пагорбами та озерами. На жаль, архітектурні споруди майже не збереглися. Проте сам парк — це справжній музей природи, високохудожній зразок паркового мистецтва. Вільний час.

 

      Наступна наша зупинка – село Сокиринці. Відразу при в’їзді нас зустрічають помпезні споруди, які знаменують вхід до Сокиринського парку: тендітні башточки та двоповерхові флігелі. Від входу веде широка алея, в кінці якої проглядається біла колонада палацу. Це Сокиринський палацово-парковий комплекс.

      Мармурові статуї, сонячні галявини, підвісний місток і альтанка-ротонда, що стоїть на пагорбі з невеликим гротом. Вишуканий ампірний палац здається невеликим, хоча разом з флігелем містить більше 60 кімнат.

     Це родовий маєток Галаганів у Сокиринцях, який у 19 столітті був одним із культурних центрів України. Гостями сім’ї Галаганів були Тарас Шевченко, Пантелеймон Куліш і Павло Чубинський. А ще тут грав відомий український кобзар Остап Вересай, викуплений Григорієм Ґалаґаном з кріпацтва. На території розташовані: 2-во поверховий палац, ставок площею 10 га, сад і оранжерея, альтанки і павільйони, ротонди і містки. Вільний час. Які фото в цьому дивовижному місці виходять…! Наповнені емоціями, виїжджаємо додому.

   У вартість входить:

  • транспортне обслуговування по маршруту (комфортабельний туристичний автобус);
  • екскурсійне обслуговування;
  • супровід керівника групи;
  • страховка транспортна;
  • страховка медична.

   У вартість не входить:

  • харчування;
  • вхідні квитки;
  • особисті витрати.

    Список необхідних речей в турі:

  • Подушка, плед (для комфорту в автобусі);
  • Перекус, вода;
  • Парасолька або дощовик (на випадок зміни погодних умов).

Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні, або класом вище!